محل تبلیغات شما

از وقتی ادام لوین این آهنگه she will be loved رو خوند واقعن چن نفر روزشون ساخته شد؟

چن تا مخ عملن با این آهنگ زده شد؟

انصاف نیس که من 6:6 رو همینجوری الکی از دست بدم

از دستاوردامم بگم همینکه بعدِ قریب به دوهفته میتونم بجوم با اون طرف دهنم ولی بازم با استرس اینکه نکنه بخیه هاش پاره شهمنکه دکتر نیستم ولی لنتی خیلی عجیبه که اومده لپمو به لثه ام دوخته هر حرکت ساده ای مث پوزخند و غیره و غیره حتی حرف زدن مدت مدیدی غیر ممکن و دردناک بود

نگفتم که بقیه نترسن ولی بدانید و آگاه باشید این دهانشویه ی ایرانیه کلرهگزادین 0.2 درصدی افتضااااحه ینی همه ی مواد دارویی ایرانی غلظت داروش به طرز وحشتناکی پایینه به جز همین دهانشویه و اسید شامپویِ مخصوص موهای خشک

اینقد خوبه ای تو خوابم همه جا سرک میکشم میرم دانشگاه فلانی باهاش حرف میزنم حتی شده میرم تو یه دبیرستان خفنی که بشر تابحال به خودش ندیده

حالا بذارین چون اصن اینجا کوهیرنس ندارم و تقریبا یه جورایی دارم ابزورد مینویسم یه گذریم بزنم به خوابم

یه جایی بود تو دامنه ی کوه مث دبیرستانی که تو انیمه ی  

assassination Classroom

ولی بزرگ خیلی بزرگ ینی تو یه زنگتفریح پونزده دقه ای نمیشد حتی بدوی دور تا دورش و بعد بتونی بری سر کلاست ادمای توشم خیلی عجیب غریب بودن فک کنم پسرم داشت ولی فقط ما سه-چار تا باهم بودیم بقیه حتی سرشونو بالا نمیاوردن که ببیننمون : - گفتم ابزورد مینویسم- خلاصه یه زنگ ما گفتیم نمیریم سرکلاسمون که بریم بقیه جاهای این خراب شده رو ببینیم ینی که خراب شده هم نبودا مث این ساختمونا شیک اداریه فلان خفن بود یه ورژن به روز رسانی شده ی مثلن مدرسه  ی  

Patema Inverted

بعد یه جایی بود مث اتاق رادیاتور شوفاژ و سیستم گرمایشی یه سری بچه ی اعجوج معجوجم مث این کتابه   miss peregrine's home for peculiar children

همچین میگشتن و اینا آدم خوف میکرد یه جوری بود فک میکردم که همه ی پایه هارو داره از مهد کودک تا دانشگاه اصن یه سیستم آموزشیه عجیبی بود از همه باحال ترم همون آب و هواش بود درختا سبزِ سبز بودن رنگ زندگی آسمونش اصن بذارین نگم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها