محل تبلیغات شما

برام کامنت گذاشته چجوری فوت شدن

نمیدونم

ینی واقعن دوست دارم بدونم ولی احتمالا چندین مانع وجود دارن

خوشبینانه اش واقعن شاید چیزی مشخص نیست

خانواده اش راضی نیستن بگن چون یه سری ارزشای اجتماعیشون از بین میره

شایعه زیاده اینقدی ک به هیچی نمیشه اطمینان داشت حتی ادمی که من میشناختم

الان یه هفته میگذره ، مراسم سومشو رفتم فک کنم زیادی بدبینم یا هرچی یا شایدم جو فرهنگی ایجاب میکنه ، برداشتم این بود ک همون چن نفری ک به واسطه ی خونی فامیل میشدن جوری تو سر و کلشون میزدن انگار رقابتهواقعیت اینه ک من صرفا برای ابراز همدردی رفته بودم اینکه منم جز ارزشمندی از زندگیمو از دست دادم، منم مدام یادم میفته ک اخرین بار کی دیدمش و ذهنم میره رو حذف کردن اون خاطره ولی اشک تنها ریسپانسمه،خلاصه همه ی اینا ولی بعد ‌وقتی رفتم .ینی واقعن کاش در دیگه ایم برای ابراز همدردی وجود داشتیکی از عمه هاش بود که فک کنم یادم نره گفتم اومدم مارو هم تو غم خودتون شریک بدونین غم اخرتون باشه گفت غم ابدیمونهدوست داشتم مادرشو میدیدم ولی بعد ک فک میکنم میخواستم چی بگم یادتونه پشت درکلاس،پشت در کنکور هنر،چی بگم که خودش هزارتا مث اونو ندونه از دخترش

خلاصه در جواب اونی ک پرسیدهیچی ندارم بگم ولی ای کاش خانواده اش نباشن ک نمیخوان خبری منتشر شهچون از نظر من رسالت یگانه یه چیزی بیشتر از رتبه ی ۱۴ بود یه چیزی مث اینکه بعد مرگشم یه دریچه ای باز بشه برا بقیهاگه یه خلائی هست بوده دیگه نباشه.هرچند خلا نبودن خودش پرشدنی نیس.

"ای کشته کرا کشتی تا کشته شدی زار

تا باز که او را بکشد انکه ترا کشت"

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها