محل تبلیغات شما

خب عموما کسی اگه میدونست میتونه چقد برا یکی مهم باشه همه چی تغییر میکرد

مثلن یکی از همین هزارتا فلانی ای که بهشون پیام میدم باهاشون میرم بیرون و.اگه فقط میدونست چقدر لذت بخشه اون تایمی ک باهاش سپری میکنم یا چقد برام مهمه شاید بیشتر قدر خودشونو میدونستن حتی اگه این به قیمت کات کردن با من بود ولی باید میدونستن

حس میکنم یکی هست ک خیلی احساس وابستگی ب یگانه میکنه و میخواد بیشتر ازش بدونهحالا حس میکنمش سر اینکه نمیدونم واقعن یه نفره یا چن نفر، به هر حال

فلانی(های)عزیز منم خیلی دوست داشتم بدونم ولی میبینین هیچی نمیدونم اگه خیلی مشتاقین میتونین از #یگانه_پروین تو توییتر یه سری کامنت بچه های شریفو بخونین و همچنین چون اکثرا هشتگ نزدن میتونی تو لایکای مرتبط بری تو پیجشون و توییتاشونو بخونیمیگم ینی تاکید میکنم ک اصلن چیز جالبی نیس پشتش چیز حتمی ایم نیس حتمن ناراحت تر میشی با اون همه حجمِ احتمالِ گیج و گنگ ، همه جا سعی شده سرکوب بذارن، نمیتونم حدس بزنم منبع این خاموشیِ همگانی چیهالبته دلیل اینکه منبعُ بهت دادم اینه ک تفکر خودمو بهت تحمیل نکنمبه هر حال اگه فقط یکم کنجکاوی و چیزی نیست ک تو رو به این ادم*یگانه* وصل کنه، کاریم از دستت بر نمیاد خودتو اذیت نکن، ناراحتیتو تشدید میکنه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها